Kontakt.

Kontakta oss gärna!

Vår kundsupport som är verksam över hela Norden står till ert förfogande dynet runt under årets alla dagar!

För bokning av service vänligen kontakta Kai Hedlund  på tel. 0224-37362 eller kai@salabrand.se

Adress:
Norrby Boda 103
733 92 Sala

Tel. (Vxl): 0224-373 60
E-post: info@salabrand.se

Öppettider:
Måndag-Fredag: 8:00-17:00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Kontakta oss.

Kontakta oss och vi återkommer snarast möjligt

Medarbetare.

Företagsledning / försäljning
Kai Hedlund, tel. 0224-373 62
kai@salabrand.se

Försäljning tillbehör / utrustning
Jan Hedlund, tel. 0224-37365
jan@salabrand.se

Orderberedning / kvalitet och miljö
Rickardh Fasth, tel. 0224-373 63
rickardh@salabrand.se

Inköp
John Eriksson, tel. 0224-373 69
john@salabrand.se

Produktionledning
Christoffer Gustavsson, tel. 0224-373 71
christoffer@salabrand.se

Stefan Ahlm, tel. 0224-373 77
stefan.ahlm@salabrand.se

Service / kundsupport
John Öhlin, tel. 0224-373 82
Lars Sjöberg, tel. 0224-373 75
reparation@salabrand.se

Lager
Per-Arne Eriksson, tel. 0224-373 76
lager@salabrand.se

Administration / ekonomi
Anna Winterberg, tel. 0224-37368
info@salabrand.se