Kontakt.

Kontakta oss gärna!

Vår kundsupport som är verksam över hela Norden står till ert förfogande dynet runt under årets alla dagar!

För bokning av service vänligen kontakta Kai Hedlund  på tel. 0224-37362 eller kai@salabrand.se

Adress:
Norrby Boda 103
733 92 Sala

Tel. (Vxl): 0224-373 60
E-post: info@salabrand.se

Öppettider:
Måndag-Fredag: 8:00-17:00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Semesterstängt: V. 29-30 (men serviceavdelningen finns tillgänglig)

Kontakta oss.

    Medarbetare.

    Företagsledning / försäljning
    Kai Hedlund, tel. 0224-373 62
    kai@salabrand.se

    Försäljning tillbehör / utrustning
    Jan Hedlund, tel. 0224-37365
    jan@salabrand.se

    Orderberedning / kvalitet och miljö
    Rickardh Fasth, tel. 0224-373 63
    rickardh@salabrand.se

    Inköp
    John Eriksson, tel. 0224-373 69
    john@salabrand.se

    Produktionledning
    Christoffer Gustavsson, tel. 0224-373 71
    christoffer@salabrand.se

    Stefan Ahlm, tel. 0224-373 77
    stefan.ahlm@salabrand.se

    Service / kundsupport
    John Öhlin, tel. 0224-373 82
    Lars Sjöberg, tel. 0224-373 75
    reparation@salabrand.se

    Lager
    Per-Arne Eriksson, tel. 0224-373 76
    lager@salabrand.se

    Administration / ekonomi
    Tel. 0224-37368
    info@salabrand.se